En Ar

نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای ارتقاء سلامت روان در استان ایلام

     نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای ارتقاء سلامت روان در استان ایلام (علل، راهکارها و اقدامات) صبح روز چهارشنبه (1397/7/11) با هماهنگی دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و با حضور آقای دکتر علی اکبری، آقای دکتر مهدیزاده، آقایدکتر شیرخانی، آقایدکتر نعمتی، خانم دکتر طهماسبی(مدیرکل امور اجتماعی استانداری)، اساتید و صاحب نظران در محل سالن فرزانگان برگزار گردید.

      در این نشست، دکتر علی اکبری با اعلام اینکه  برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید قبول کنیم که بصورت جمعی کار کنیم و با گفتگو و تعامل، اختلافات و تنش ها را کم کرد و کنار گذاشت، تا زمینه همدلی و همراهی در انجام تحقیقات علمی فراهم گردد تأکید کرد: نظر به وجود اساتید صاحب نام و مجرب در مجموعه دانشگاه های استان، نیازی نیست دستگاه های اجرایی پژوهش های خود را به محققان خارج استان واگذار کنند.

     در ادامه دکتر مهدیزاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه،  تأکید کرد در راستای مسئولیت اجتماعی دانشگاه و با همکاری استانداری ایلام، مباحث تخصصی اجتماعی استان ایلام بصورت ویژه و با حضور اساتید و صاحب نظران مورد بحث و بررسی قرار  می گیرد و مجموعه این نشست ها همراه با راهکارها و پیشنهادات ارائه شده در آذر ماه بصورت کتاب به چاپ می رسد و در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

    در پایان این نشست، دکتر جهانشاه محمد‌زاده، دانشیار دانشگاه ایلام، دکتر یادگاری، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر مامی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و دکتر موسوی از پژوهشگران آموزش و پرورش استان مقالات و پژوهش خود را در زمینه علل، راهکارها و اقدامات، برای ارتقاء سلامت روان در استان ایلام ارائه کردند.

نشست تخصصي چالش ها و راهکارهاي ارتقاء سلامت روان در استان ايلام نشست تخصصي چالش ها و راهکارهاي ارتقاء سلامت روان در استان ايلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها