En Ar

جلسه هم اندیشی دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزیع برق استان ایلام

     نشست مشترک دانشگاه ایلام و شرکت توزیع نیروی برق استان با حضور دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه؛ دکتر مهدی‌زاده، معاون پژوهش و فناوری؛ دکتر صیدی، مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و مهندس شیرخانی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان و معاونین ایشان صبح روز دو شنبه (14/08/97) در دفتر مدیر عامل این شرکت برگزار گردید. 

     در این نشست، دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، اظهار داشت: برای توسعه استان ایلام، نیازمند همکاری نهاد علم و اجرا هستیم و دانشگاه ایلام عزم جدی برای توسعه همکاری با دستگاه های اجرایی و صنعت استان دارد. ایشان اظهار داشت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، یکی از فعالترین دفاتر در سطح دانشگاه های استان است و اگر روند کنونی ادامه داشته و تقویت شود، روند توسعه استان شتاب خواهد گرفت.                                                                                                                                                                                                                

    دکتر علی اکبری، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در احکام جدید خود و از جمله در حکم انتصاب نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بر توسعه ارتباط با نخبگان، دانشگاهیان و دانشگاه ها تأکید داشت و در روزهای اخیر  هیأت دولت هم بخشنامه ای در این زمینه صادر کردهذ است که این امر ضمن اینکه از اهمیت جایگاه دانشگاه و دانشگاهیان حکایت دارد، ضرورت توسعه همکاری ها و ارتباطات نهادها و دستگاه های اجرایی با دانشگاه برای توسعه جامعه را نمایان می‌سازد.                                                                                                                                      

    رئیس دانشگاه، با ابراز خرسندی از اجرایی شدن تفاهم‌نامه مشترک فی مابین، بیان کرد: یکی از معضلات مطرح در سطح کشور و استان، انعقاد تفاهم‌نامه‌های صوری بین دستگاه های اجرایی است، اما دانشگاه ایلام در زمینه اجرای تفاهم‌نامه مشترک داخلی و خارجی، به هیچ عنوان فقط به دنبال امضاء نیست، بلکه با تمام توان پی گیر اجرا و تحقق مفاد تفاهم‌نامه‌های فی مابین است و در این راستا مفاد تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه و شرکت توزیع برق استان به خوبی در حال اجراست و هر یک از طرفین به تعهدات خود عمل می‌‌نمایند.                                                                

    در پایان این نشست مهندس شیرخانی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ضمن خوش‌آمدگویی از توسعه روابط دوجانبه استقبال و ابراز امیدواری کرد این نشست زمینه توسعه بیشتر همکاری های مشترک را فراهم سازد.  در ادامه طرفین راه های توسعه روابط و تحقق تمام مفاد تفاهم‌نامه مشترک را مورد بحث و بررسی قرار دادند. 

جلسه هم انديشي دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزيع برق استان ايلام جلسه هم انديشي دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزيع برق استان ايلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها