En Ar

جلسه هم انديشي دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزيع برق استان ايلام

     نشست مشترک دانشگاه ايلام و شرکت توزيع نيروي برق استان با حضور دکتر علي اکبري، رئيس دانشگاه؛ دکتر مهدي‌زاده، معاون پژوهش و فناوري؛ دکتر صيدي، مدير دفتر ارتباط با صنعت و جامعه و مهندس شيرخاني، مدير عامل شرکت توزيع برق استان و معاونين ايشان صبح روز دو شنبه (14/08/97) در دفتر مدير عامل اين شرکت برگزار گرديد. 

     در اين نشست، دکتر علي اکبري، رئيس دانشگاه، اظهار داشت: براي توسعه استان ايلام، نيازمند همکاري نهاد علم و اجرا هستيم و دانشگاه ايلام عزم جدي براي توسعه همکاري با دستگاه هاي اجرايي و صنعت استان دارد. ايشان اظهار داشت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، يکي از فعالترين دفاتر در سطح دانشگاه هاي استان است و اگر روند کنوني ادامه داشته و تقويت شود، روند توسعه استان شتاب خواهد گرفت.                                                                                                                                                                                                                

    دکتر علي اکبري، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبري در احکام جديد خود و از جمله در حکم انتصاب نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام بر توسعه ارتباط با نخبگان، دانشگاهيان و دانشگاه ها تأکيد داشت و در روزهاي اخير  هيأت دولت هم بخشنامه اي در اين زمينه صادر کردهذ است که اين امر ضمن اينکه از اهميت جايگاه دانشگاه و دانشگاهيان حکايت دارد، ضرورت توسعه همکاري ها و ارتباطات نهادها و دستگاه هاي اجرايي با دانشگاه براي توسعه جامعه را نمايان مي‌سازد.                                                                                                                                      

    رئيس دانشگاه، با ابراز خرسندي از اجرايي شدن تفاهم‌نامه مشترک في مابين، بيان کرد: يکي از معضلات مطرح در سطح کشور و استان، انعقاد تفاهم‌نامه‌هاي صوري بين دستگاه هاي اجرايي است، اما دانشگاه ايلام در زمينه اجراي تفاهم‌نامه مشترک داخلي و خارجي، به هيچ عنوان فقط به دنبال امضاء نيست، بلکه با تمام توان پي گير اجرا و تحقق مفاد تفاهم‌نامه‌هاي في مابين است و در اين راستا مفاد تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه و شرکت توزيع برق استان به خوبي در حال اجراست و هر يک از طرفين به تعهدات خود عمل مي‌‌نمايند.                                                                

    در پايان اين نشست مهندس شيرخاني، مديرعامل شرکت توزيع برق استان ضمن خوش‌آمدگويي از توسعه روابط دوجانبه استقبال و ابراز اميدواري کرد اين نشست زمينه توسعه بيشتر همکاري هاي مشترک را فراهم سازد.  در ادامه طرفين راه هاي توسعه روابط و تحقق تمام مفاد تفاهم‌نامه مشترک را مورد بحث و بررسي قرار دادند. 

جلسه هم انديشي دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزيع برق استان ايلام جلسه هم انديشي دفتر ارتباط با صنعت و جامعه با شرکت توزيع برق استان ايلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها