En Ar

دانشگاه ایلام عنوان دوم جشنواره ملی حرکت را کسب کرد

دکترحمیدرضا امامی‌پور، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی اظهار داشت: جشنواره ملی حرکت با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌ های علمی ، حمایت و تشویق آنها، شناسایی انجمن ‌ها و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز و انتقال تجربه فعالیت ‌های علمی موفق برگزار شد.
وی افزود: در این جشنواره  که به میزبانی دانشگاه اصفهان برگزار شد، 100 غرفه دانشگاهی و 20 غرفه از وزارتخانه ها و صاحبان صنایع حضور داشتند که با  ایجاد تالارهای گفت‌وگو و تشکیل کارگروه‌های گوناگون سعی در انتقال تجربیات هم داشتند.


مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام با اعلام موفقیت انجمن‌ های علمی دانشجویی دانشگاه ایلام در جشنواره ملی حرکت گفت: در جشنواره درون دانشگاهی حرکت 43 انجمن علمی دانشجویی دستاورد‌های یکساله خود را در معرض بازدید عموم قرار دادند و داوران بخش درون دانشگاهی آثار برتر را معرفی کردند.
دکتر امامی پور با اشاره به برگزاری شایسته جشنواره درون دانشگاهی حرکت در بهار امسال افزود: طرح کارآفرینی انجمن علمی دانشجویی جنگلداری، نشریه انجمن علمی دانشجویی بهداشت مواد غذایی، اپلیکیشن‌های انجمن علمی دانشجویی کشاورزی پایدار، اتاقک شبیه ساز ریزگرد ها، انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست و در حوزه انجمن برتر، انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست راهی جشنواره ملی حرکت شدند
وی با اشاره به حضور در کنار تیم اعزامی دانشگاه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت گفت: اعضا تیم در معرفی فعالیت‌ انجمن‌های علمی دانشجویی موفق بودند، که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به اتاقک شبیه ساز ریزگردهای انجمن علمی دانشجویی حامیان محیط زیست اشاره کرد که مورد توجه بازدید کنندگان نیز قرار گرفت.
وی ضمن اشاره به موفقیت اخیر انجمن علمی دانشجویی علوم و مهندسی صنایع و کسب مقام دوم رویداد ملی ایده بازار انجمن‌های علمی دانشجویی، دفتر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه را در کسب موفقیت‌های بیشتر توانمند دانست.
دکتر امامی پور با بیان اینکه  از ابتدای سال بیش از 200 برنامه در دفتر انجمن های علمی دانشجویی حمایت و برگزار شده ادامه داد: با هدف گذاری مناسب دفتر انجمن‌های علمی دانشجویی در ارسال آثار به جشنواره ملی حرکت دانشگاه ایلام توانست  2 مقام ارزشمند در جشنواره یازدهم حرکت کسب نماید.
وی تاکید کرد: دانشگاه قلب تپنده جامعه است و خود را جدای از جامعه نمی‌بیند و با این باور که انجمن‌های علمی دانشجویی همیشه حرکت آفرین و نقش‌آفرین بوده اند، نسبت به این مسئولیت خطیر احساس مسئولیت دوچندانی دارد.
دکتر امامی پور ضمن تقدیر از فعالیت‌های یک ساله انجمن‌های علمی دانشجویی، اساتید مشاور و تیم دانشگاه در یازدهمین جشنواره خاطر نشان کرد: دفتر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه ایلام بهترین مقام نسبت به دانشگاه‌های منطقه و همجوار را کسب کرده است.
شایان ذکر است یازدهمین جشنواره ملی حرکت با حضور 540 مهمان از ایران و 85 مهمان از 46 کشور برگزار شد.
ارتباط با صنعت، بخش بین الملل و دیپلماسی علمی از ویژگی های برتر و خاص این دوره از جشنواره ملی حرکت بود.
یک هزار و 355 اثر از 106 دانشگاه کشور به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت ارسال شد که از میان آنها 106 اثر برتر در اختتامیه جشنواره معرفی و تجلیل شدند.

دانشگاه ايلام عنوان دوم جشنواره ملي حرکت را کسب کرد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها