En Ar

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1398 دوره کارشناسی دانشگاه ایلام

بنام خدا

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1398 دوره کارشناسی دانشگاه ایلام

با سلام و تبریک به مناسبت قبولی در آزمون سراسری و ورود به دانشگاه ایلام، بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده، ثبت نام و پذیرش در دانشگاه ایلام بر اساس برنامه زیر می باشد. خواهشمند است با هدف جلوگیری از بی نظمی و ثبت نام هرچه آسانتر، مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و از جابجایی زمانها خودداری فرمایید.

بطورکلی ثبت نام از پذیرفته شدگان در دانشگاه ایلام طی سه مرحله انجام می گیرد:

الف- ثبت نام آموزشی

الف-1- مرحله ثبت نام اینترنتی

این مرحله از ثبت نام بصورت اینترنتی از روز سه شنبه 26 شهریور 1398 تا جمعه 29 شهریور 1398 بصورت غیرحضوری انجام گرفته و نیاز به مراجعه دانشجو به دانشگاه نمی باشد.

در مرحله اول با مراجعه به آدرس https://uid.ilam.ac.ir/reg با وارد نمودن کدملی به عنوان شناسه کاربری و کد ملی بعنوان رمز عبور جهت دریافت کد کاربری و پسورد یکتا (که در تمام مراحل تحصیل کاربردی و با اهمیت است) اقدام نمایید. این شناسه پس از پایان عملیات به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد (سامانه فوق از روز سه شنبه 26 شهریور برای دانشجویان فعال خواهد بود).

* پس از دریافت شناسه یکتا، باید آنرا از طریق تکمیل مشخصات فعال نمایید. (روش ثبت و تایید ایمیل در سامانه شناسه کاربری یکتا)

* بدون دریافت کد کاربری یکتا، امکان ثبت نام حضوری و صدور کارت دانشجویی وجود ندارد.

* اطلاعات وارد شده متعاقباً توسط آموزش دانشگاه صحت سنجی شده و مسئولیت صحت اطلاعات بعهده دانشجو می باشد.

در مرحله دوم:

- دانشجو ابتدا به سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس http://edu.ilam.ac.ir/home/Default.htm (سیستم گلستان دانشگاه ایلام) مراجعه نموده و از قسمت ورود به سیستم با استفاده از شناسه یکتا و رمز دریافتی، وارد سامانه ش