مقررات مربوط به ارسال تاییدیه های تحصیلی دانشگاه ایلام

1) ارسال تاييديه هاي تحصيلي به هر مرجعي منوط به درخواست رسمي آن مرجع مي باشد .

2)چنانچه بعد از تحويل هر گونه مدرکي ثابت شود که پرونده صاحب آن مدرک نقص داشته ، تا زمان تکميل پرونده ، تاييديه تحصيلي  ارسال نخواهد شد . بديهي است در اينگونه موارد مراتب به صورت کتبي به مرجع درخواست جهت ابلاغ به دانش آموخته ابلاغ ميگردد .

3)تاييديه تحصيلي به صورت محرمانه و صرفا از طريق پست سفارشي ارسال خواهند شد و تحت هيچ شرايطي اصل يا تصوير آن در اختيار مراجع يا اشخاص ديگر (حتي همکاران دانشگاهي ) قرار نخواهد گرفت .

4) مدت زمان لازم جهت تحويل تاييديه ها به اداره پست با توجه به حجم درخواست ها  بين 5 تا 15 روز کاري از تاريخ وصول درخواست مي باشد .

5) آندسته از دانش آموختگاني که در اين دانشگاه از مزاياي آموزش رايگان بهره مند  بوده اند (دوره هاي روزانه ) و متقاضي تحصيل در مراکز و واحد هاي آزاد اسلامي مي باشند موظف اند علاوه بر ارائه درخواست دانشگاه محل تحصيل نسبت به تکميل فرم تعهد محضري آموزش رايگان در يکي از دفاتر اسناد رسمي و ارائه اصل و تصوير آن به اين دانشگاه اقدام نمايند در غير اين صورت تاييديه تحصيلي  و ريز نمرات آنها ارسال نخواهد شد .  

6) گواهينامه موقت و نيز مدرک اصلي پس از تکميل پرونده و صرفا در قبال اخذ رسيد به صاحب آن و يا کسي که از طرف  وي وکالت محضري داشته باشد تحويل داده خواهد شد بنابراين از ارسال اينگونه مدارک به ساير دانشگاهها و مراکز آموزش عالي معذوريم . بديهي است در صورت نياز و درخواست مراجع درخواست کننده ريز نمرات نيز ضميمه تاييديه هاي   تحصيلي مي گردد 

7)ارسال تاييديه تحصيلي دانش آموختگان متعهد خدمت دبيري به آموزش و پرورش منوط به موافقت آموزش و پرورش محل خدمت آنها مي باشد . چنانچه تعهد فرد تمام شده باشد اداره آموزش و پرورش  محل خدمت موافقت خود  بانضمام  فرم 503 مهر و امضاء شده و اصل گواهينامه موقت به اين دانشگاه ارسال مي نمايد و اين دانشگاه نيز پس از وصول در خواست دانشگاه محل تحصيل اقدام به ارسال تاييديه تحصيلي مي نمايد . در صورتي که تعهد تمام نشده باشد آموزش و پرورش محل خدمت ضمن اخذ تعهد محضري از فرد متقاضي موافقت خود بانضمام  تصوير تعهد محضري جديد به اين دانشگاه ارسال واين دانشگاه نيز پس از وصول درخواست دانشگاه محل تحصيل نسبت به ارسال تاييديه تحصيلي اقدام خواهد نمود . 


دريافت فايل pdf اين صفحه   دانلود فايل 

دانلود فرم تعهد محضري آموزش رايگان


 

© تمامی حقوق این سایت برای دانشگاه ایلام محفوظ است

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها