En Ar

کارگاه آموزشی مهارت ارتباط موثر ویژه سرپرستان سراهای دانشجویی در دانشگاه ایلام برگزار شد

کارگاه آموزشی مهارت ارتباط موثر ویژه سرپرستان سراهای دانشجویی در دانشگاه ایلام برگزار شد.

سرپرستان به دلیل ارتباط مستقیمی که با دانشجویان دارند و با توجه به اینکه بخش عمده ای از وقت دانشجویان در سراها سپری می   شود، در فراهم نمودن محیطی امن، آرام و با نشاط که تأمین کننده سلامت جسمی و روحی و رفاه اجتماعی دانشجویان بسیار نقش سازنده ای دارند . 

زندگی در محیط سراها می تواند فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم کند که این امر مستلزم زندگی در محیطی امن و پذیرا می باشد.  از آنجایی که فکورانه عمل کردن انتظار ما از جامعه ی دانشگاهیست لذا آموزش و شناخت ویژگی‎های جوان و مهارت های ارتباطی و همچنین شناخت مشکلات و تعارضات دانشجویان در راهکارهای مقابله با آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

در این کارگاه آموزشی که خانم شهبازی  از روانشناسان مجرب مرکز مشاوره دانشگاه ایلام اداره آن را بعهده داشت ، به سرفصل های اهمیت ارتباطات مؤثر، عوامل ارتباط مؤثر، راهکارهای تقویت همدلی، سبک‎های ارتباطی، مهارت گوش دادن و موانع ارتباط مؤثر اشاره گردید. در انتها شرکت‎کنندگان به مباحثه و کار گروهی پرداختند. لازم به ذکر است که 

این کارگاه به مناسبت هفته سراها در تاریخ ????/?/?و در محل آمفی دانشکده الهیات ویژه سرپرستان سراها توسط مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه با همکاری اداره سراهای دانشجویی برگزار شد.

 

کارگاه آموزشي مهارت ارتباط موثر ويژه سرپرستان سراهاي دانشجويي در دانشگاه ايلام برگزار شد کارگاه آموزشي مهارت ارتباط موثر ويژه سرپرستان سراهاي دانشجويي در دانشگاه ايلام برگزار شد کارگاه آموزشي مهارت ارتباط موثر ويژه سرپرستان سراهاي دانشجويي در دانشگاه ايلام برگزار شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها