En Ar

مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سراهای دانشجویی

مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سراهای دانشجویی

دانشگاه ایلام - 1398

مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی از تاریخ 22/1/98 لغایت 9/2/98 در دو بخش دختران و پسران برگزار گردید که نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

 

نفرات برتر مسابقات انفرادی (پسران)

سراها

مقام

مسابقه هفت سنگ

مسابقه دارت

شهید اختیارزاده

اول

سید محمد شریفی

نوید هزاریان

دوم

حمیدرضا بالاوندی

حمیدرضا بالاوندی

سوم

صادق سلیمانی

احمد عبدی

شهید رضایی نژاد

اول

میلاد شهبازی

علی سلیمی

دوم

فرامرز گودرزی

فرهاد رجبی

سوم

رضا بهادری

رحیم جعفری

دانش

اول

سجاد هاشمی

شعیب بهروزی

دوم

دانا دوستکام

مجتبی کمالی

سوم

حامد صوفی

سجاد هاشمی

شهید مطهری

اول

امید نوری

احسان صالحی

دوم

احسان صالحی

پرویز شفاهی

سوم

عرفان نعمتی

عرفان نعمتی

شهید ورمزیار

اول

سامان حربی زاده

سامان حربی زاده

دوم

رسول حاجی هاشمی

محمد طیوری فر

سوم

محمد مختاری

محمد مختاری

 

 

نفرات برتر مسابقات گروهی (پسران)

مسابقه فریزبی

مقام اول

تیم سرای ورمزیار (هیمن خسروی و فردین رشیدی)

مقام دوم

تیم سرای دانش (علی شاکری و حامد صوفی)

مقام سوم

تیم کردستان (حمزه رحیمی و دانا دوستکام)

مسابقه گل کوچک

مقام اول

تیم کردستان (حمزه رحیمی، دانا دوستکام، میلاد عزیززاده و مجتبی کمالی)

مقام دوم

تیم سرای ورمزیار (هیمن خسروی، فردین رشیدی، فاضل ذبیحی و حسین شهبازی)

مقام سوم

تیم دورتموند (سجاد اکلی زاده، کریم چنانی زاده، میلاد کعب جبیرات و محمد کعب عمیر)

 

 

 

نفرات برتر مسابقات انفرادی (خواهران)

سراها

مقام

مسابقه هفت سنگ

مسابقه طناب بازی

الغدیر

اول

حمیده جویبار

سمیه قمری

دوم

معصومه صحرایی

احترام محمدی

سوم

کبری تنهایی

میترا براتی

اندیشه

اول

فاطمه رستمی

نادیا طاهری فر

دوم

پروانه سبزی

نگین موقوفه تنها

سوم

نگین موقوفه تنها

فاطمه ویسی

کوثر

اول

مهنا عزتی

معصومه مهرابی

دوم

ندا محمدی

ندا محمدی

سوم

کلثوم مرادی

مهنا عزتی

بنت الهدی

اول

سوسن کاظمی

فیضیه شاهی رو

دوم

فاطمه سراجی

زهره ذره بین

سوم

سوسن یوسفی

زهرا  صید

 

 

نفرات برتر مسابقات گروهی (خواهران)

مسابقه فریزبی

مقام اول

توران شفیعی و فیضیه شاهی

مقام دوم

حدیث احمدیان و افسانه دمنده

مقام سوم

سارا ساداتی و زهرا کرمی

مسابقه گل کوچک

مقام اول

تیم پدیده (سمیه فیضی، زهرا رحیمی، پریسا صفری)

مقام دوم

تیم تربیت بدنی (حدیث بساط شیر، زهرا رضایی، سپیده رضوی و سارا ساداتی)

مقام سوم

تیم کشاورزی (سعیده غلامی، خاطره چمن پور، زینب حسنی و محبوبه یوسفی)

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها