En Ar

نشست مشترک با مدیران ارشد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب کشور

 نشست مشترک مدیران ارشد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب کشور و دانشگاه ایلام در راستای همکاری‌های علمی و پژوهشی صبح روز چهارشنبه 97/4/20 در سالن فرزانگان آیت‌اله حیدری برگزار شد.

    در این نشست که با حضور دکتر علی اکبری، رئیس                    دانشگاه ایلام، دکتر مهدی‌زاده، معاون پژوهش و فناوری، دکتر شیرخانی، معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر صیدی، مدیر دفتر ارتباط با صنعت و دکتر مسعود صیدی، رییس دانشکده نفت، جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی و دانشکده نفت، مهندس ناصری‌پور، مدیر عامل، مهندس کاظمی، مدیر عملیات، دکتر ساکی مدیر پژوهشی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب کشور و هیات همراه برگزار گردید؛ دو طرف به بحث و تبادل نظر پیرامون ظرفیت‌های دانشگاه ایلام و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در راستای گسترش همکاری‌های متقابل پرداختند.

در این نشست دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، تأکید کرد:  بواسطه اینکه منابع عظیم نفت و گاز در استان ایلام وجود دارد، واضح است که دانشگاه ایلام خود را موظف می داند در کمک به توسعه صنعت نفت و گاز اهتمام بورزد و در این راستا می توان از وجود اساتید مجرب رشته های مختلف مهندسی، فنی و علوم پایه، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه بعنوان یکی از بهترین آزمایشگاهای کشور و منطقه و ظرفیت پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه و موارد مشابه استفاده کرد.

 همچنین در این نشست، طرفین در زمینه بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه از مناطق عملیاتی، حمایت مالی شرکت از پایانه نامه های دانشجویی (کارشناسی ارشد تا سقف 8 میلیون تومان و دکتری تا سقف 12 میلیون تومان)، تشکیل جلسات تخصصی، حمایت از پژوهش های اساتید بر حسب اولویت های پژوهشی مورد نیاز، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت  توافق بعمل آوردند.

 در پایان از بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی و آزمایشگاه قیر و آسفالت دانشکده نفت بازدید جمعی بعمل آمد و  در خصوص استفاده از ظرفیت آزمایشگاه مرکزی و انتقال آزمایش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز به آزمایشگاه قیر و آسفالت دانشگاه ایلام، استقبال شد.

 

 

 

  

نشست مشترک با مديران ارشد شرکت بهره‌برداري نفت و گاز غرب کشور نشست مشترک با مديران ارشد شرکت بهره‌برداري نفت و گاز غرب کشور
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها