En Ar

آیین جشن فارغ‎التحصیلی 292 دانشجوی دانشگاه ایلام پنجم تیرماه برگزار می‎گردد

به گــــزارش خبرنگار فرهنگی، 

 دکتر محمدرضا شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر، بیان داشت: بعد از فراخوان ثبت نام جشن فارغ‎التحصیلی دانشجویان دانشگاه ایلام در تمام مقاطع تحصیلی، به مدت 20 روز ثبت نام بعمل آمد که در نهایت تعداد 292 نفر ثبت نام کردند.

دکتر شیرخانی، افزود: از این تعداد به تفکیک؛ 62 دانشجو از دانشکده کشاورزی، 86 تن از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، 60 تن از دانشکده فنی و مهندسی، 45 تن از دانشکده علوم پایه، 36 تن از دانشکده پیرادامپزشکی و 3 تن مربوط به دانشکده الهیات و معارف اسلامی می‎باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، یادآور شد: در این مراسم همچنین از 75 تن از دانشجویان فعال فرهنگی که در مدت تحصیل در تشکل‎های دانشجویی، انجمن‎های علمی و کانون‎های فرهنگی و هنری فعال بوده‎اند با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل خواهد آمد.

دکتر شیرخانی، خاطر نشان کرد: دانشجویان برای تحویل لباس مخصوص جشن، می‎توانند از روز سه‎شنبه 1398/04/04 با ارئه کارت شناسایی معتبر به دفتر کارشناسان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراجعه نمایند. 

عضو شورای فرهنگی دانشگاه، یادآور شد: آیین جشن فارغ‎التحصیلی دانشجویان دانشگاه ایلام رأس ساعت 18 عصر روز چهارشنبه 1398/04/05 در محل سالن آیت‎اله حیدری با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونین، روسا و معاونین آموزشی دانشکده‎ها، مدیران گروه، اساتید، دانشجویان و خانواده‎های آنان برگزار می‎گردد.

آيين جشن فارغ‎التحصيلي 292 دانشجوي دانشگاه ايلام پنجم تيرماه برگزار مي‎گردد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها