En Ar

اطلاعیه دانشگاه ایلام در مرحله دوم (ارزیابی تخصصی)آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی (ph.d) در سال تحصیلی 97-98

ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1397-98، بدینوسیله شرایط و ضوابط پذیرش مرحله دوم (ارزیابی تخصصی ) این آزمون به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

الف) ضوابط پذیرش

1-کسب حد نصاب لازم در آزمون مرحله اول (سنجش علمی): داوطلب باید حد نصاب سنجش علمی مورد قبول دانشگاه در کد رشته امتحانی مربوطه را کسب نماید. در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون مرحله دوم نخواهند بود.

برگزاری مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) این دانشگاه صرفاً از طریق آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی ) خواهد بود.

 

ب) مدارک لازم جهت ارائه در روز مصاحبه

ارائه اصل مدارک درخواستی در روز برگزاری آزمون شفاهی جهت برابر با اصل شدن الزامی می باشد.

ارائه تصویر مدارک ذیل به صورت سیمی توسط داوطلب در روز مصاحبه الزامی می باشد.

1- کارنامه قبولی مرحله اول سنجش آزمون دکتری سال 1397

2- مدرک یا گواهی پایان تحصیلات مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد

3- ریز نمرات مقطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد

4- گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی ارشد حداکثر تا تاریخ 31/6/1397 برای دانشجویان سال آخر

5- شناسنامه و کارت ملی

6- تکمیل کاربرگ شماره 1 (پیوست می باشد)

7- گواهی استفاده از سهمیه ایثارگران

8- واریز مبلغ 500.000 ریال به شماره حساب (7875307111) به نام تمرکز درآمدهای اختصاصی دانشگاه نزد بانک تجارت

9- حکم کارگزینی داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه مربیان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه مربی، موظف به ارائه اصل و تصویر حکم استخدام رسمی ممهور توسط هیأت ممیزه مرکزی یا هیأت ممیزه منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی ذیربط می باشند.

بر اساس شیوه نامه اجرایی دوره دکتری(ph.d)  سال 97 سازمان سنجش آموزش کشور، در سال تحصیلی 97-98 پذیرش دانشجو به صورت تکمیل ظرفیت انجام نمی پذیرد و نیز با توجه به اینکه این دانشگاه پذیرش دانشجوی ورودی بهمن نخواهد داشت، لذا کلیه داوطلبان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد، ملزم به اتمام تحصیل حداکثر تا پایان سی و یکم شهریور ماه سال جاری خواهند بود.

 

توجه:

داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر ارائه ریز نمرات و مدرک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه ریز نمرات و مدرک کاردانی نیز می باشند.

-در صورت عدم ارائه ی هر یک از مدارک فوق الذکر در روز آزمون، انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.

-پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری مشغول به تحصیل بوده، مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباتی دانشگاه خواهند بود.

-پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند، باید برای ثبت نام (شروع به تحصیل) مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا مأموریت تحصیلی را ارائه نمایند

- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام و یا اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هریک از شرایط ورود به دوره دکتری نبوده است، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و مطابق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد.

 

پیوست:

 جدول زمان مصاحبه

کاربرگ شماره 1

 

آدرس: ایلام – بلوار پژوهش – دانشگاه ایلام

شماره تماس: 57-08432234850      


شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها