En Ar

ابراز رضایتمندی بازرسان وزارت عتف از وضعیت دفتر هیأت های بدوی انتظامی اعضای هیأت علمی و تخلفات اداری کارکنان دانشگاه

بازرسان وزارت عتف در بازید از دفتر هیأت های بدوی انتظامی اعضای هیأت علمی و تخلفات اداری کارکنان دانشگاه، از روند خوب امور آنها ابراز رضایتمندی کردند.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در راستای بهبود کیفیت عملکرد و همفکری و تسریع و تسهیل در روند رسیدگی به تخلفات انتظامی اعضای هیأت علمی و اداری کارکنان، آقایان فرشاد دهقان و سید امیر اجاقی، بازرسان وزارت علوم،  تحقیقات و فناوری، از دانشگاه ایلام بازدید بعمل آوردند و ضمن رضایتمندی از عملکرد هیأت های بدوی انتظامی اعضای هیأت علمی و  تخلفات اداری کارکنان دانشگاه، نکات لازم را در جهت تسریع و بهبود کیفیت عملکرد این هیأت ها ارائه کردند.

  دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، در دیدار با ایشان، ضمن استقبال از اینگونه بازرسی ها، بر ادامه این دیدارها و تعاملات دوجانبه و چندجانبه و بالأخص در مناطق دانشگاهی غرب کشور که جنبه های فرهنگی مشترکی دارند تاکید کردند. همچنین دکتر ملابهرامی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در دیدار با آقایان دهقان و اجاقی، ضمن تأکید بر رعایت قانون و عدالت در هیأت های بدوی تخلفات اعضای هیأت علمی و کارکنان، قرار گرفتن در این جایگاه را بسیار با اهمیت و خطیر عنوان کردند.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها