En Ar

مراسم تکریم و معارفه مدیر پیشین و سرپرست جدید امور دانشجویی دانشگاه برگزار گردید

مراسم تکریم دکتر آرش فاضلی، مدیر پیشین و معارفه دکتر مجید میراب بالو، سرپرست جدید امور دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی، مراسم تکریم دکتر آرش فاضلی، مدیر پیشین و معارفه دکتر مجید میراب بالو، سرپرست جدید امور دانشجویی دانشگاه، با حضور دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، دکتر عدالتی، معاون دانشجویی، دکتر ملابهرامی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی، دکتر شیرخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر رضازاده مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست و مدیران و کارکنان حوزه معاونت دانشجویی، صبح امروز در محل سالن جلسات حوزه ریاست برگزار گردید.

 در این نشست، دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، با تشکر از زحمات چهار ساله دکتر فاضلی و آرزوی موفقیت برای دکتر میراب بالو در سمت جدید، اظهار داشت: خوشبختانه الان دانشگاه ایلام در مسیر موفقیت قرار دارد، که دست یابی به این مهم در نتیجه همراهی، همکاری و زحمات تمامی مسئولین و همکاران عزیز در حوزه های مختلف می باشد.

  رئیس دانشگاه با تقدیر از زحمات دکتر فاضلی، تأکید کرد: در حوزه دانشجویی مشکلات، کمبودها و کاستی های زیادی وجود داشت، که با تلاش های دکتر عدالتی و دکتر فاضلی، این مشکلات مرتفع گردید و حوزه دانشجویی از بحران خارج شد و به استانداردهای تعیین شده دست یافت و یکی از دلایل اصلی حاکم شدن آرامش در دانشگاه، آرامش خاص حاکم بر حوزه دانشجویی است، که در این مسیر، دکتر فاضلی زحمات زیادی را متحمل شد و برای همین از ایشان کمال امتنان را دارم.

  دکتر علی اکبری، تصریح کرد: این موفقیت ها باعث بالارفتن انتظارات شده و برای همین باید با تلاش و همکاری بیشتر، زمینه ارتقاء سطح استانداردهای موجود را بالا برد و زمینه رضایت مندی دانشجویان را فراهم کرد.

 رئیس دانشگاه، با بیان اینکه «پاسخ گویی»، یکی از شعارهای اصلی دانشگاه است، بیان کرد: ما به این اصل التزام عملی داریم و برای همین معاونین و مدیران حوزه های مختلف و بخصوص حوزه دانشجویی باید بصورت «آنی»، پاسخ گوی مطالبات دانشجویان باشند و با سرعت بیشتر، همراهی، همدلی و تلاش مضاعف تر زمینه توسعه فعالیت های حوزه دانشجویی را فراهم آورند.

  در این جلسه دکتر عدالتی، معاون دانشجویی و دکتر ملابهرامی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی ضمن ابراز رضایت از وضعیت حوزه مدیریت دانشجویی، از زحمات و پی گیری های دکتر فاضلی تقدیر نمودند و ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر میراب بالو در سمت جدید، بر هرگونه همکاری و مساعدت لازم در این زمینه تأکید کردند.

  در ادامه دکتر فاضلی، مدیر پیشین، امور دانشجوی، با تشکر از حسن اعتماد دکتر علی اکبری در طول چهار سال گذشته و تشکر از حمایت های ایشان و هیأت رئیسه دانشگاه و با تقدیر ویژه از مساعدت دکتر عدالتی، در این مدت، تأکید کرد با همراهی و همکاری کارکنان حوزه دانشجویی خیلی از مشکلات و کاستی ها موجود حل گردیده و رضایتمندی و آرامش  نسبی بر این حوزه حاکم گردیده است و برای همین زمینه پیشرفت در حوزه های دیگر دانشگاه فراهم شده است.

  در این نشست دکتر میراب بالو، در سخنان کوتاهی با تشکر از اعتماد رئیس دانشگاه، تأکید کرد با تلاش، روابط دوستانه  و همراهی کارکنان گرامی، اِن شاء الله بتوانیم خدمات خوبی را در این حوزه انجام دهیم.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها