En Ar

ترم تابستانی در دانشگاه برگزار می گردد

مدیرکل امورآموزشی دانشگاه، تأکید کرد: ترم تابستانی با تمرکز بر ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی، در دانشگاه برگزار می گردد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محسن توکلی، مدیرکل امور آموزشی دانشگاه، با اعلام این خبر، اظهار داشت: دانشگاه ایلام همانند سال های گذشته و همراه با بعضی دیگر از دانشگاه های کشور، در تابستان سال جاری با هدف حل مشکل دانشجویان دانشگاه و سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، اقدام به برگزاری ترم تابستانی می نماید.

  مدیرکل امور آموزشی دانشگاه، تأکید کرد: با توجه به آماده بودن زیرساخت ها، همانند کلاس های آموزشی مناسب، سرویس های ایاب و ذهاب و همچنین امکان استفاده از خوابگاه های دانشجویی، برنامه اداره کل آموزش دانشگاه در ترم تابستان سال جاری بر ارتقای کیفیت خدمات آموزشی متمرکز خواهد بود.

  دکتر توکلی، اضافه کرد: در این راستا طبق برنامه ریزی بعمل آمده از مدرسین با تجربه مورد تأیید گروه های آموزشی بهره خواهیم بود.

  مدیرکل امور آموزشی دانشگاه، درباره امکان ثبت نام دانشجویان سایر دانشگاه ها در این دوره، گفت: علاوه بر دانشجویان دانشگاه ایلام، دانشجویان سایر دانشگاه ها نیز با ارائه معرفی نامه از دانشگاه مبدأ می توانند در این دوره شرکت نمایند، که درس های ارائه شده، زمان برگزاری و ... از طریق سایت دانشگاه ایلام، اعلام خواهد شد.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها