En Ar

عباس احمدی همکار شریف دانشگاهی موفق به اخذ کمربند مشکی۰ دان شش رشته تکواندو شد

به دنبال برگزاري آزمون کشوري ارتقاء کمربند در رشته تکواندو، آقاي عباس احمدي همکار شريف دانشگاهي موفق به اخذ کمربند مشکي‌ دان شش شد.

  به گزارش روابط عمومي، به دنبال برگزاري آزمون ارتقا کمربند در رشته تکواندو و به صورت کشوري که به صورت متمرکز در اهواز برگزار گرديد، آقاي عباس احمدي همکار شريف دانشگاهي، پيشکسوت با اخلاق، مربي و داور مطرح اين رشته ورزشي موفق شد؛ بعد از گذر از قسمتهاي مختلف اين ارتقاء آزمون، کمربند دان شش تکواندو را اخذ نمايد.

بنا به اين گزارش: عباس احمدي متولد 1362 از پرسنل دانشگاه ايلام و داراي مدرک کارشناسي ارشد مديريت ورزشي مي‌باشد  که فعاليت خود در رشته تکواندو را از سال 1373 شروه کرده است که خوشبختانه در اين مدت موفقيت‌هاي متعددي همچون قهرماني در رقابت‌هاي بين المللي ونکور کاندا (2004)، قهرماني در رقابت‌هاي بين‌المللي لندن در سال 2006 (براي اولين بار در تاريخ اين رشته در استان ايلام)، دو دوره قهرماني ليگ برتر همراه با تيم‌هاي سايپا و دانشگاه آزاد اسلامي و نايب قهرماني رقابت‌‌هاي انتخابي تيم ملي را کسب نمايد.

اين گزارش مي‌افزايد: آقاي احمدي چند سالي است در حوزه مربي‌گري هم فعاليت دارد و از جمله موفق شد براي اولين بار تيم تکواندو دانشجويي دانشگاه ايلام را با کسب يک مدال طلا و دو برنز به مقام سوم مسابقات کشوري دانشجويان برساند.

روابط عمومي دانشگاه ايلام براي آقاي عباس احمدي آرزوي موفقيت بيشتر در تمام عرصه‌هاي زندگي و بخصوص در رشته رزمي تکواندو را دارد.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها