En Ar

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات دانشگاهی ویژه اعضای هیأت علمی در دانشگاه برگزار گردید

با هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت دفتر امور اعضای هیأت علمی، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات دانشگاهی ویژه اعضای هیأت علمی تازه استخدام شده دانشگاه ایلام برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی، با هماهنگی و برنامه ریزی دکتر جواد میرزایی مدیریت دفتر امور اعضای هیأت علمی، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات آموزشی، پژوهشی و اداری وِیژه اعضای هیأت علمی تازه استخدام شده  دانشگاه ایلام، صبح امروز در محل سالن فرزانگان برگزار گردید.

در این کارگاه که در سه بخش برگزار گردید، در بخش اول دکتر ملابهرامی معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در خصوص قوانین و مقررات استخدامی، اداری و مالی، در بخش دوم دکتر نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی در زمینه ضوابط و مقررات آموزشی مربوط به ارتقاء اساتید، حضور در دانشکده‎ها، ترفیع و رکود علمی و در بخش سوم دکتر روشنی رئیس مرکز علم سنجی دانشگاه در خصوص آیین نامه های  وزارتی و دانشگاهی پژوهش و فناوری، گرنت، طرح‎های پژوهشی و تخلفات علمی بصورت مفصل توضیحاتی را ارائه نمودند.

لازم به ذکر در پایان این کارگاه که با استقبال و توجه شرکت کنندگان همراه شده بود در پایان هر بخش به مدت ده دقیقه مسئولین  به سئوالات مختلف حاضرین به صورت مبسوط جواب دادند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها