En Ar

مراسم بزرگداشت روز جهانی خاک در دانشگاه ایلام برگزار گردید

برای سومین سال متوالی و در راستای رسالت اجتماعی دانشگاه ایلام، مراسم بزرگداشت روز جهانی خاک   برای بحث و بررسی و ارائه راهکار علمی برای حفاظت از خاک در استان ایلام صبح امروز در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی، مراسم بزرگداشت روز جهانی خاک با حضور دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، دکتر میری رئیس جهاد کشاورزی، حجت الاسلام ولدبیگی نماینده ولی فقیه در جهاد سازندگی استان، دکتر بازگیر مدیر امور پژوهشی دانشگاه، دکتر رستمی نیا رئیس دانشکده کشاورزی، معاونین، مدیران و کارشناسان  جهاد کشاورزی و جمعی از اساتید صبح امروز در محل سالن فرزانگان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام ضمن خیر مقدم به حاضرین و مهمنان مراسم و با اشاره به رابط استراتژیک دانشگاه ایلام و سازمان جهاد کشاورزی استان، ابراز امیدواری کرد برگزاری این مراسم برای سومین سال متوالی علاوه بر  زمینه سازی برای حساسیت مردم و مسئولین به حفظ خاک در استان ایلام، راهکارهای علمی و عملی هم در این زمینه ارائه دهد تا نهاد علم و نهاد اجرا به رسالت اصلی خود عمل نمایند.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه نسل امروز نسبت به آیندگان مسئولت دارد، تأکید کرد باید علاوه بر اینکه خود بصورت علمی و حساب شده از سرمایه های خدادادی و منابع طبیعی در زمان حال استفاده کنیم باید حفظ و نگهداری از این منابع زمنیه استفاده آیندگان را هم فراهم نمائیم.

در این مراسم همچنین دکتر میری رئیس جهاد کشاورزی، حجت الاسلام ولدبیگی نماینده ولی فقیه در جهاد سازندگی استان، دکتر بازگیر مدیر امور پژوهشی دانشگاه  دکتر رستمی نیا رئیس دانشکده کشاورزی به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها