En Ar

جشنواره استانی دانشجویی در خانه بمانیم در دانشگاه ایلام برگزار گردید

معاون دانشجويي دانشگاه ايلام، بيان کرد: «جشنواره استاني دانشجويي در خانه بمانيم»، با موضوع افزايش تاب‎ آوري، همدلي و نشاط به صورت متن، پادکست و کليپ، با معرفي نفرات برتر در دانشگاه ايلام برگزار گرديد.

   به گزارش روابط عمومي، دکتر مهدي صيدي معاون دانشجويي دانشگاه در زمينه روند برگزاري «جشنواره استاني دانشجويي در خانه بمانيم» در دانشگاه ايلام، گفت:  در راستاي اجراي تفاهم نامه وزارت کشور و سازمان امور دانشجويان وزارت علوم، که در سال 1398 با هدف کنترل کاهش آسيب‌هاي اجتماعي در دانشگاه‌ها منعقد شده است، پس از برگزاري جلسات هماهنگي متعدد با حضور معاونت‌هاي دانشجويي و فرهنگي و اجتماعي دانشگاه، نمايدگان استانداري، مديريت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره و اعضاي کانون همياران سلامت، مقرر شد «جشنواره استاني دانشجويي در خانه بمانيم» با موضوع افزايش تاب‎ آوري، همدلي و نشاط به صورت متن، پادکست و کليپ، در بهار سال جاري برگزار شد.

دکتر صيدي، افزود: پس از انتشار فراخوان جشنواره، 135 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شد، که پس از داوري اوليه از بين آنها 65 اثر (28 اثر در بخش عکس و پوستر، سيزده اثر در بخش ادبي، يازده اثر در بخش فيلم، هفت اثر در بخش پادکست و شش اثر در بخش موشن گرافي) به مرحله داوري نهايي راه يافتند، که در نهايت بر اساس رأي هيات داوران، پانزده اثر به عنوان آثار برتر برگزيده شدند و مورد تقدير قرار گرفتند.

معاون دانشجويي دانشگاه ايلام، خاطرنشان کرد: اين جشنواره فرصت مغتنمي بود، براي ظهور آثار دانشجوياني که متعهدانه به ترسيم وضعيت جديد جامعه خود در قالب آفرينش آثار هنري و ادبي پرداختند و مهم­ترين نقطه قوت اين جشنواره هم حضور متعهدانه دانشجويان در راستاي ايفاي رسالت اجتماعي خويش بود، که همسو با خادمان سلامت کشور و استان به ايفاي نقش در اين وادي پرداختند.

اسامي برگزيدگان جشنواره:

1-برگزيده هاي بخش پادکست:

نفر اول: زينب سيفي با اثر تاکسي

نفر دوم: مهدي نيک بخش با اثر کويد 19

نفر سوم: پوريا سقايي با اثر راز خوشبختي

2-برگزيده‌هاي بخش فيلم:

نفر اول: زهرا سهيلي از دانشگاه آزاد اسلامي

نفر دوم: امير حسين صوفي از دانشگاه ايلام

نفر سوم: امجد حسيني از دانشگاه پيام نور

شايسته تقدير: سعيد داراب خاني از دانشگاه ايلام

3-برگزيده‌هاي بخش موشن گرافيک:

نفر اول: پويا گنجي زاده از دانشگاه ايلام

نفر دوم: احسان شاکري از دانشگاه علمي کاربردي

4-برگزيده‌هاي بخش پوستر و عکس:

بر اساس نظر هيأت داوران چهار اثر به شرح ذيل شايسته تقدير شناخته شدند:

1- صادق پورمسيري از دانشگاه ايلام

2- معين خادمي از دانشگاه آزاد اسلامي

3- مريم خسروي از دانشگاه ايلام

4- علي اناري از دانشگاه علوم پزشکي

5-برگزيده‌هاي بخش خاطره‌نويسي:

نفر اول: فرشاد شاه محمديان

نفر دوم: سينا پورنجف

نفر سوم: صادق پورمسيري

6-برگزيده‌هاي بخش شعر و قطعه ادبي:

طبق نظر هيات داوران 2 اثرشايسته تقدير مي باشد

1- ساناز محمودي از دانشگاه علوم پزشکي

2-کيانوش صفري از دانشگاه ايلام

 

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها