En Ar

قرارداد واگذاری چهل واحد مجتمع خوابگاهی شهید چمران واقع در بلوار جنوبی امام (ره) بنام دانشگاه ایلام به امضاء رسید

 


در ادامه مأموریت مستندسازی املاک دانشگاه ایلام، قرارداد واگذاری عرصه ی چهل واحد مجتمع خوابگاهی شهید چمران واقع در بلوار جنوبی امام (ره) فی مابین دانشگاه ایلام و اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام به امضاء رسید.

    به گزارش روابط عمومی، دکتر پرویز باقری مشاور رئیس و مدیر حقوقی دانشگاه ایلام با بیان این خبر، اظهار کرد: پس از تلاش فراوان و ارائه مستندات لازم و با همراهی و حمایت ستودنی ریاست محترم دانشگاه، قرارداد واگذاری عرصه ی 40 واحد مجتمع خوابگاهی واقع در ضلع جنوبی بلوار امام (ره) به امضای نماینده دانشگاه ایلام و مدیرکل و معاونت املاک اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام رسید و به دنبال آن صدور اسناد مالکیت عرصه و اعیان بنام دانشگاه ایلام عملیاتی می گردد.

دکتر باقری، افزود: حسن منحصر به فرد این اقدام، صدور سند بنام دانشگاه ایلام است و این امر استثنایی بر رویه ی معمول اخذ سند مالکیت توسط سایر دانشگاه هاست که معمولاً بعنوان بهره بردار صاحب سند مالکیت می گردند.

مشاور رئیس و مدیر حقوقی دانشگاه، یادآور شد: امضای قرارداد مذکور قریب به هفتصد میلیون ریال صرفه جویی مالی برای دانشگاه ایلام به همراه داشته است.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها