En Ar

نشست هیأت رئیسه دانشگاه و اعضای هیأت علمی دانشکده پیرادامپزشکی برگزار گردید

با هدف تسریع در روند ارتقاء جایگاه دانشکده پیرادامپزشکی، نشست سه ساعته هیأت رئیسه دانشگاه و اعضای هیأت علمی این دانشکده برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی، نشست هیأت رئیسه دانشگاه و اعضای هیأت علمی دانشکده پیرادامپزشکی با حضور دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه، معاونین، دکتر رضازاده مشاور رئیس و مدیر حوره ریاست و دکتر پوراحمد و دکتر رشنوادی  رئیس و معاون آموزشی دانشکده پیردامپزشکی روز  یک شنبه 1398/07/21 در محل سالن  برگزار گردید.

در این نشست دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه با بیان اینکه زیرساخت ها و بستر لازم برای توسعه دانشکده ها به خوبی فراهم شده است، اظهار داشت: لازمه ارتقاء سطح دانشکده ها و از جمله دانشکده پیرادامپزشکی؛ همراهی، همدلی، جدیت و کارگروهی اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشکده است تا شاخصه های آموزشی و پژوهشی دانشکده پیردادامپزشکی ارتقاء یابد.

رئیس دانشگاه با اشاره به سیاست دانشگاه در جذب اعضای هیأت علمی جوان توانمند، خواستار تسریع در روند استخدام اعضای هیأت علمی در  دانشکده پیرادامپزشکی شد و بر حمایت هیأت رئیسه دانشگاه از راه اندازی رشته های جدید تأکید نمود.

همچنین دکتر ملابهرامی معاون پشتیبانی و منابع انسانی، دکتر نعمتی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر مهدیزاده معاون پژوهش و فناوری و دکتر صیدی سرپرست معاونت دانشجویی نظرات و پاسخ های لازم خود  را در خصوص مطالب مختلف مطرح شده در این نشست بیان کردند.

در این نشست ابتدا دکتر پوراحمد رئیس دانشکده پیرادامپزشکی گزارش مبسوطی از روند فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اداری و مالی دانشکده ارائه کرد و سپس اعضای هیأت علمی دانشکده به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات مورد نظر خود پرداختند که اهم مسائل حول محورهایی شامل: تجهیز آزمایشگاه تغذیه، تغییر عنوان دانشکده، اخذ مجوز رشته دکتری دامپزشکی، نمادسازی، بروز شدن تجهیزات دانشکده، راه اندازی رشته های جدید بین رشته ای و افزایش بودجه دانشکده مطرح گردید.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها