En Ar

نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دانشگاه ایلام برگزار گردید

نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور عصر دیروز در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی، نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور، دکتر عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و دانشگاه ایلام، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر امامی پور مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و روساء و مسئولان نهاد نمایندگی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان،  عصر دیروز در محل سالن جلسات حوزه ریاست برگزار گردید.

در این نشست دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر عسکری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت و دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام به ایراد سخنرانی پرداختند که متن سخنان ایشان بصورت جداگانه منتشر می گردد.

در ادامه حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ های استان با تبیین جایگاه اربعین و تاکید بر ضرورت سند فرهنگی این رویداد بزرگ گفت: برپایی موکب کمترین کار دانشگاهیان برای اربعین است و باید به فکر کارهای بزرگ در این زمینه بود.

حجت الاسلام غیاثی، افزود: اربعین رویدادی است که با ظرفیتی که دارد می تواند ت تمام بشریت را به سوی محبت حسینی رهنون کند و اگر کار خوب و در تراز جمهوری اسلامی در خصوص آن صورت گیرد می تواند تمام دنیا را تحت تأثیر قرار دهد.

در این نشست همچنین دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام گزارشی را مورد فعالیت ها و برنامه های دانشگاه ایلام در خصوص اربعین سال 97 و سال جاری ارائه کرد و سپس روساء و مسئولان نهاد نماندیگی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان برنامه های اجرا شده در واحد مربوطه و نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات مختلف خود را مطرح کردند.

در پایان این نشست اوح تقدیری با امضای مشترک دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و  دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام به جهت اتمام در خدمات رسانی به زائرین اربعین به حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و دانشگاه ایلام  و روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان اهداء گردید.

شایان ذکر است دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور در این سفر یک روزه از موکب شهدای هسته ای دانشگاه فرهنگیان در صالح آباد، موکب شهدای هسته ای معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف و دانشگاه ایلام در مرز مهران و موکب دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی مرکز ایلام در شهر ایلام بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی این موکب ها قرار گرفت.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها