En Ar

دکتر مهدیزاده: 325 مقاله توسط اساتید دانشگاه ایلام در 12 ماه گذشته چاپ شده است

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه عنوان کرد: مجموعاً 325 مقاله در سه بخش ISI، ISC و همایش های ملی و بین المللی توسط اساتید دانشگاه ایلام در 12 ماه گذشته چاپ شده است.

   به گزارش روابط عمومی، دکتر حسین مهدیزاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام با بیان اینکه در طول 12 ماه گذشته تولیدات علمی متنوعی در سطح دانشگاه انجام گرفته، بیان داشت: با تلاش اساتید دانشگاه ایلام در در طول 12 ماه گذشته مجموعاً 113 مقاله در مجلات معتبر بین المللی ISI، 135 مقاله در مجلات معتبر علمی  و پژوهشی داخلی (ISC)، 77 مقاله در همایشهای ملی و بین المللی معتبر  و 32 کتاب تألیفی  و ترجمهای چاپ و منتشر شده است.

دکتر مهدیزاده در مورد انجام طرحهای تحقیقاتی برون دانشگاهی اعضای هیأت علمی در ابن بازه زمانی، اظهار داشت: در چند سال اخیر روند انجام طرح های تحقیقاتی برون دانشگاهی توسط اساتید دانشگاه ایلام روند صعودی داشته و در این راستا در 12 ماه گذشته مجموعاً 41 طرح در این زمینه انجام گرفته است و مبلغ 1/500 میلیون تومان در خصوص قرارداد این طرح‌ها عاید دانشگاه ایلام شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه درباره حمایت مالی از پایان نامههای دانشجویی، گفت: در سال 1397 مجموعاً از 483 مورد از پایان نامه دانشجویان دورههای تحصیلات تکمیلی  به مبلغ  270  میلیون تومان حمایت مالی انجام گرفته است.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها