En Ar

اولین دوره مسابقه فتح پرچم در دانشگاه برگزار گردید

اولین دوره مسابقه فتح پرچم به مدت دو روز و با رقابت 64 تیم در دانشگاه برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی، مسابقه فتح پرچم، به همت مرکز آپای دانشگاه و با همکاری دانشکده فنی و مهندسی؛ در دسته بندی های مختلف مربوط به امنیت از جمله: بدیهیات، رمزنگاری، نهان نگاری، جرم شناشی، وب هکینگ و مهندسی معکوس،  روز های پنج ‌شنبه و جمعه یکم و دوم آ‌ذر ماه به صورت آنلاین برگزار گردید.

 در این رقابت 64 تیم حضور  داشتند که به مدت 30 ساعت به رقابت پرداختند و امتیاز‏ها و رتبه بندی تیم های شرکت کننده از طریق آدرس اینترنتی  ctf.ilam.ac.ir قابل مشاهده است.

  این مسابقه دارای بیست و هفت چالش در دسته بندی های مختلف بود و از این چالش ها تعداد 15 چالش توسط تیم های مختلف حل شد، اما تا پایان مسابقه هیچ یک از تیم های شرکت کننده موفق به حل 12  چالش باقی ‌مانده نشدند.

  در این مسابقه به ترتیبِ ربته بندی، تیم‏های 0xc0dec0de ،Basis ،BadSector ،nulls ،shadow_team، Redemption ،ctf.cs ،UI-Cert ،overflow ،IlamCtfGroup ،ClayTeam ،Blue wolf ،reddragon ،HIGH، Victor Moses ،Out of World(s) ،ZedZarbe ،AnAloneCow ،dark horizon ،optimus_prime ،Dark ،kali warrior ،Black hole ،svahdati ،void ،Friends and Cream ،SS ،Thinkpad موفق به پیدا کردن فلگ های چالش هایی از مسابقه شدند.

لازم به ذکر است در حین مسابقه تیم پشتیبانی به صورت شبانه روزی پاسخگوی ابهامات شرکت کنندگان بودند.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها