En Ar

حضور دکتر سلاورزی دبیر منطقه پنج در نشست دبیران برنامه، بودجه و تشکیلات مناطق دهگانه کشور

دکتر سلاورزی دبیر منطقه پنج در نشست دبیران برنامه، بودجه و تشکیلات مناطق دهگانه کشور، بعنوان عضو کارگروه مدل تعیین و توزیع بودجه برای دانشگاه های کشور و عضو کارگروه برنامه ریزی دفتر برنامه و بودجه وزارت عتف تعیین شد.

 به گزارش روابط عمومی، نشست دبیران برنامه، بودجه و تشکیلات مناطق دهگانه کشور با حضور دکتر نظرپور معاون پشتیبانی و منابع انسانی و دکتر رستگاری مدیرکل برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت عتف، صبح دیروز در محل دفتر دکتر نظرپور برگزار گردید.

 در این نشست که دکتر سلاورزی مدیر برنامه و بودجه دانشگاه ایلام و دبیر منطقه پنج حضور داشت، معاون پشتیبانی و منابع انسانی عتف به ارائه گزارشی از فرایند پی گیری ها و اقدامات انجام شده در خصوص بودجه 1398 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور پرداخت و با تأکید بر حمایت و حفظ دستاوردهای قانون هیات امناء و استفاده از ظرفیت های این قانون پرداخت و مراحل و فرآیند پی گیری ها بعمل آمده از سازمان برنامه و بودجه را تشریح نمود و پیشنهاد کرد، دفتر برنامه و بودجه وزارت عتف به تدوین و طراحی مدلی برای تعیین و توزیع بودجه بپردازد که کمترین تغییرات را در لایحه بودجه در سازمان برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق داشته باشد.

 در ادامه این جلسه دبیران مناطق ده گانه به بحث و تبدل نظر پرداختند و دکتر سلاورزی مدیر برنامه و بودجه دانشگاه ایلام و دبیر منطقه پنج با ارائه گزارشی از فرآیند تدوین بودجه دانشگاه های منطقه پنج، خواستار رفع ایرادات قبلی و توجه بیشتر به دانشگاه های کوچکتر و کمتر توسعه یافته شد و اقدانات انجام شده در منطقه پنج و دانشگاه ایلام را در این زمینه تشریح نمود.

  دکتر سلاورزی، افزود: با توجه به انسجام مراحل سه گانه برنامه، اجرا و ارزیابی در همه نظام های برنامه ریزی، بر اهتمام جدی به این مراحل تأکید کرد.

  دبیر منطقه پنج، اضافه کرد: برنامه ریزی، زیربنا و آغاز پیشرفت یک سازمان، به حساب می آید و در این راستا خوشبختانه دانشگاه ایلام توانسته است به تدوین برنامه راهبردی، برنامه عملیاتی و برنامه جامعه نیروی انسانی بپردازد، که در هیأت امنای دانشگاه ایلام به تصویب رسیده است.

  وی افزود: برای دست یابی به اهداف مورد نظر، نباید فقط به بودجه و فرآیندهای مرتبط با آن پرداخت، بلکه همزمان به برنامه ریزی و فرآیند بودجه و تشکیلات نیروی انسانی توجه جدی داشت، تا خللی در روند توسعه دانشگاه ها بوجود نیاید.

  شایان ذکر است در این نشست، دکتر سلاورزی دبیر منطقه پنج،  بعنوان عضو کارگروه مدل تعیین و توزیع بودجه برای دانشگاه های کشور در سال 1399 و عضو کارگروه برنامه ریزی دفتر برنامه و بودجه وزارت علوم تعیین شد.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها