En Ar

برگزاری دومین رویداد ایده شو در دانشگاه ایلام

دومين رويداد ايده شو با رقابت 36 ايده در دانشگاه ايلام برگزار گرديد. 

  به گزارش روابط عمومي، با همکاري مرکز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه و دانشکده کشاورزي،  دومين رويداد ايده شو  با موضوع کشاورزي، با حضور دکتر علي اکبري رئيس دانشگاه، دکتر مهديزاده معاون پژوهش و فناوري، دکتر عباسي مشاور رئيس دانشگاه، دکتر صيدي رئيس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه، دکتر رستمي نيا رئيس دانشکده کشاورزي، دکتر يگانه مدير مرکز رشد واحدهاي فناوري، دکتر احمدي مديرکل منابع طبيعي و آبخيزداري استان، جمعي از اساتيد و تعداد زيادي از دانشجويان، صبح امروز در محل آمفي دانشکده کشاورزي افتتاح گرديد.

  در اين مراسم، دکتر علي اکبري رئيس دانشگاه با تقديراز اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در دانشکده کشاورزي، جايگاه اين دانشکده در سطح کشور را خوب ارزيابي نمود و تأکيد کرد: در عصر حاضر علم و فناوري بصورت جهشي پيشرفت کرده و نوآوري در دنيا حرف اول را مي زند و براي همين دانشجويان بايد علاوه بر يادگيري دروس آموزشي به اين حوزه روي بياورند تا بتوانند در روند رشد و توسعه جامعه نقش داشته باشند.

  رئيس دانشگاه، افزود: دانشگاه بنگاه توليد مدرک نيست، بلکه در کنار آموزش بايد به فعاليت هاي علمي، کارآفريني، فرهنگي و هنري هم پرداخت که خوشبختانه دانشگاه ايلام در چند سال اخير در اين حوزه اقدامات و فعاليت هاي خوبي را در قالب مرکز رشد واحدهاي فناوري، مرکز جوار دانشگاهي و دفتر کارآفريني و با برگزاري کارگاه هاي آموزشي مختلف و متنوع، بازارچه توليدات دانشجويي، برگزاري استارت آپ هاي مختلف، رويداد ايد شو و جشنواره ايده هاي ثروت ساز و حمايت مالي و معنوي از صاحبان ايده ها، انجام داده است که دانشجويان دانشکده کشاورزي در اين زمينه و بخصوص در قالب تعاوني توليدي دانشجويي جايگاه ويژه اي دارند.

  دکتر علي اکبري، تأکيد کرد: دانشگاه ايلام براي فعاليت در عرصه کارآفريني، فن آوري و ايده پردازي هيچ محدويت مالي قائل نيست و با تمام توان از دانشجويان در اين زمنيه حمايت مي کند.

  رئيس دانشگاه، با تقدير از بانيان برگزاري دومين رويداد ايده شو، لازمه درخشش دانشجويان در اين رويداد را اهتمام به هنر خوب سخن گفتن و بيان کردن، رقابت سالم، يادگيري مطلوب،  نترسيدن از شکست ها و برنامه ريزي درست و جامع عنوان کرد و از دانشجويان خواست از فرصت هاي بدست آمده نهايت استفاده را داشته باشند.

  در ادامه دانشجوياني که ايده آنها مورد تأييد قرار گرفته و به مرحله نهايي راه يافته بودند به ارائه ايده هاي خود پرداختند که در نهايت امروز بر اساس رأي هيات داوران، شش ايده برتر معرفي خواهد شد و از آنها تقدير بعمل خواهد آمد.

 شايان ذکر است در دومين رويداد ايده شو در دانشگاه، تعداد 65 ايده در سايت مربوطه ثبت شده است و از بين آنها 36 ايده به مرحله نهايي راه يافتند که در پايان بر اساس رأي داورن نفرات برتر به شرح ذيل انتخاب شدند:

1-پويا گنجي زاده

2-فروغ سهيلي

3-رامين زيني

4-طاهره چامه

5-محدثه زماني و جواد چراغي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها