En Ar

برگزاری دومین رویداد ایده شو در دانشگاه ایلام

دومین رویداد ایده شو با رقابت 36 ایده در دانشگاه ایلام برگزار گردید. 

  به گزارش روابط عمومی، با همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه و دانشکده کشاورزی،  دومین رویداد ایده شو  با موضوع کشاورزی، با حضور دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه، دکتر مهدیزاده معاون پژوهش و فناوری، دکتر عباسی مشاور رئیس دانشگاه، دکتر صیدی رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه، دکتر رستمی نیا رئیس دانشکده کشاورزی، دکتر یگانه مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، جمعی از اساتید و تعداد زیادی از دانشجویان، صبح امروز در محل آمفی دانشکده کشاورزی افتتاح گردید.

  در این مراسم، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه با تقدیراز اقدامات و فعالیت های انجام شده در دانشکده کشاورزی، جایگاه این دانشکده در سطح کشور را خوب ارزیابی نمود و تأکید کرد: در عصر حاضر علم و فناوری بصورت جهشی پیشرفت کرده و نوآوری در دنیا حرف اول را می زند و برای همین دانشجویان باید علاوه بر یادگیری دروس آموزشی به این حوزه روی بیاورند تا بتوانند در روند رشد و توسعه جامعه نقش داشته باشند.

  رئیس دانشگاه، افزود: دانشگاه بنگاه تولید مدرک نیست، بلکه در کنار آموزش باید به فعالیت های علمی، کارآفرینی، فرهنگی و هنری هم پرداخت که خوشبختانه دانشگاه ایلام در چند سال اخیر در این حوزه اقدامات و فعالیت های خوبی را در قالب مرکز رشد واحدهای فناوری، مرکز جوار دانشگاهی و دفتر کارآفرینی و با برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف و متنوع، بازارچه تولیدات دانشجویی، برگزاری استارت آپ های مختلف، رویداد اید شو و جشنواره ایده های ثروت ساز و حمایت مالی و معنوی از صاحبان ایده ها، انجام داده است که دانشجویان دانشکده کشاورزی در این زمینه و بخصوص در قالب تعاونی تولیدی دانشجویی جایگاه ویژه ای دارند.

  دکتر علی اکبری، تأکید کرد: دانشگاه ایلام برای فعالیت در عرصه کارآفرینی، فن آوری و ایده پردازی هیچ محدویت مالی قائل نیست و با تمام توان از دانشجویان در این زمنیه حمایت می کند.

  رئیس دانشگاه، با تقدیر از بانیان برگزاری دومین رویداد ایده شو، لازمه درخشش دانشجویان در این رویداد را اهتمام به هنر خوب سخن گفتن و بیان کردن، رقابت سالم، یادگیری مطلوب،  نترسیدن از شکست ها و برنامه ریزی درست و جامع عنوان کرد و از دانشجویان خواست از فرصت های بدست آمده نهایت استفاده را داشته باشند.

  در ادامه دانشجویانی که ایده آنها مورد تأیید قرار گرفته و به مرحله نهایی راه یافته بودند به ارائه ایده های خود پرداختند که در نهایت امروز بر اساس رأی هیات داوران، شش ایده برتر معرفی خواهد شد و از آنها تقدیر بعمل خواهد آمد.

 شایان ذکر است در دومین رویداد ایده شو در دانشگاه، تعداد 65 ایده در سایت مربوطه ثبت شده است و از بین آنها 36 ایده به مرحله نهایی راه یافتند که در پایان بر اساس رأی داورن نفرات برتر به شرح ذیل انتخاب شدند:

1-پویا گنجی زاده

2-فروغ سهیلی

3-رامین زینی

4-طاهره چامه

5-محدثه زمانی و جواد چراغی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها