En Ar

مراسم بزرگدشت زنده‎یاد جوزعلی نجفی از فرماندهان بسیج عشایری استان ایلام در دانشگاه ایلام برگزار گردید

با حضور قشرهای مختلف مردم استان، مراسم بزرگداشت زنده یاد جوزعلی نجفی فرمانده اسطورهای بسیج عشایری استان ایلام در دانشگاه ایلام برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی، مراسم بزرگداشت زندهیاد جوزعلی نجفی فرمانده اسطورهای بسیج عشایری استان ایلام با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری، دکتر علیاکبری رئیس دانشگاه، سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام، دکتر شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، جمعی از مدیران و مقامات استان، خانواده مرحوم نجفی و تعداد زیادی از اقشار مختلف مردم عصر دیروز در محل سالن آیتاله حیدری برگزار گردید.

در این مراسم دکتر علیاکبری رئیس دانشگاه ایلام ضمن خیرمقدم به مهمانان و حاضرین در مراسم و گرامیداشت یاد و خاطره زندهیاد جوزعلی نجفی، دلیل همراهی دانشگاه ایلام در برگزاری این مراسم، را مردمی بودن آن عنوان کرد و بیان داشت: دانشگاه تعهد دارد که بخشی از جامعه باشد و اجتماعی شدن را افتخار خود میداند و خود را از جامعه دور نکرده و نخواهد کرد. (متن سخنان ایشان بصورت جداگانه منتشر میگردد)

در ادامه این مراسم دکتر حجتاله هاشم بیگی دبیر برگزاری مراسم توضیحاتی را درباره روند برگزاری این یادواره ارائه نمود و سپس دکتر نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری و  سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام مطالبی را در اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان و شهدا ارائه کردند.

در ادامه دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مبارزات، زحمات و دستاوردهای نسل انقلاب اسلامی همچون ساقط کردن رژیم پهلوی، پیروزی انقلاب اسلامی، حضور در جنگ هشت ساله، بازسازی ویرانی‎ها و حرکت به سمت فتح قلههای علم و نوآوری، خواستار اهتمام نسل جوان برای ادامه این مسیر پر افتخار شد و نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان و شهداء را میراثی گرانبها در این زمینه عنوان کرد.

در پایان مراسم با حضور دکتر علیاکبری از تَمر یادبود زنده یاد جوزعلی نجفی رونمایی شد و با اهداء هدایایی از خانواده آن مرحوم تجلیل بعمل آمد.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها