En Ar

بازارچه تولیدات دانشجویی «چرتکه» در دانشگاه ایلام برگزار می گردد

بازارچه تولیدات دانشجویی «چرتکه» با هدف تقویت کارآفرینی دانشجویان و با تأکید بر  توسعه کسب و کار و اشتغال دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می گردد.

  به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد رضا شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر، بیان داشت: بازارچه تولیدات دانشجویی چرتکه با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و شورای اجتماعی کشور و با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگ سازی پایدار، از طریق توسعه و تقویت کارآفرینی و با تأکید بر توسعه کسب و کار و اشتغال دانشجویان به میزبانی دانشگاه ایلام برگزار می گردد.

   معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، افزود: در این بازارچه تمامی دانشجویان دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی استان ایلام در تمامی مقاطع تحصیلی می­توانند محصولات و دستاوردهای خود را پس از ثبت نام به مدت 7 روز در نمایشگاهی که بازدید و خرید از آن برای عموم مردم آزاد می­باشد، به فروش برسانند.

 دکتر شیرخانی، اضافه کرد: دانشجویان علاقمند به شرکت در این بازارچه می­توانند از روز شنبه 27 بهمن 1397 لغایت 6 اسفند 1397 به مدت 10 روز با مراجعه به وبسایت دانشگاه ایلام به آدرس  www.ilam.ac.ir و تکمیل فرم ثبت نام اقدام و آن را به آدرس ایمیل chortkeh@ilam.ac.ir  ارسال نمایید.

 معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه درباره محورهای برگزاری بازارچه، گفت: در این بازارچه محصولات و دستاوردهای دانشجویی در زمینه­های صنایع دستی (مصنوعات فلزی، سفالی، سنگی، شیشه ای، چوبی، پارچه ای، فرش و گلیم، گبه، تذهیب، نگارگری و...)، گردشگری (معرفی مراکز گردشگری، محصولات و سوغات استان)، هنرهای تجسمی (خوشنویسی، حجم، نقاشی و...)، پوشش ایرانی اسلامی، سوغات و خوراکی­های محلی، نرم افزارهای کاربردی، تعمیرات موبایل و کامپیوتر، محصولات کشاورزی شامل( محصولات گلخانه ای، پرورش گل و گیاه و... ) و... در این نمایشگاه عرضه نمایند.

 عضو هیات رئیسه دانشگاه درباره زمان برگزاری بازارچه، بیان کرد: بازارچه تولیدات دانشجویی از تاریخ 11 اسفند 1397 لغایت 17 اسفند 1397 به مدت 7 روز در دانشگاه ایلام برگزار می گردد.

شایان ذکر است دانشگاه ایلام بعنوان یکی از دانشگاه‌های برگزیده طرح چرتکه (برپایی بازارچه تولیدات دانشجویی) از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری انتخاب شده است.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها