En Ar

معرفی مدیر

  • خانم شکوفه همتي زلان
  • مدرک تحصيلي: ارشد
  • رشته تحصيلي: فيزيک گرانش
  • ساعات حضور در دفتر گروه:
  • تلفن محل کار: 08459241254

 

برنامه و اهداف

در پرتو عنايات امام عصر(عج) و در جهت تحقق اهداف والاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران زير لواي رهبر معظم انقلاب؛ اينجانب يسرا شادمان؛ خدمتگزار کوچک کشور، به عنوان مشاور رياست محترم دانشگاه ايلام در امور بانوان، برنامه عملياتي و اهداف ترسيم شده خود را حضورتان تقديم مي دارم. اميد که خداوند متعال ياريگر ما باشد.

1-همکاري با بخش هاي مختلف دانشگاه و ارائه پيشنهاد و راهکار مناسب در جهت حمايت از برنامه هاي عملياتي.

2- جلب مشارکت گروه هاي مختلف زنان اعم از پزشکان، حوزويان، ورزشکاران، هنرمندان در فرايند توسعه سلامت جسمي و روحي بانوان دانشگاه.

3- شناسايي شکاف ها و فاصله ها در دسترسي عادلانه به منابع، امکانات و فرصت ها در حوزه دانشجويان، کارکنان و اعضاي هيأت علمي.

4- همکاري در تعيين اولويت هاي تحقيقاتي، آموزشي، خدماتي بر پايه نيازهاي اولويت دار.

5- شناسايي مشکلات و چالش هاي موجود و تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات زنان شاغل دانشگاه، زنان سرپرست خانوار، دانشجويان دختر، از طريق خيريه ها و نهادهاي مردمي.

2- برگزاري کارگاه هاي آموزشي و دوره ها و نشست هاي تخصصي توانمندسازي جهت ارتقاي دانش و مهارت دانشجويان، کارکنان و اعضاي هيأت علمي در زمينه هاي مختلف فرهنگي، علمي و اجتماعي.

7-گسترش پژوهش هاي مرتبط با حوزه زنان و خانواده با برگزاري همايش هاي ملي و بين المللي.

9- ارتقاء دانش ديني و مذهبي و آگاهي هاي بانوان دانشگاه در زمينه حقوق زن و خانواده.

12- معرفي توانمندي ها و دستاوردهاي بانوان دانشگاه در حوزه هاي مختلف.

13- ارتباط با کارگروه بانوان و خانواده استانداري ايلام و مشارکت در شبکه مشاوران حوزه زنان و خانواده دانشگاه هاي کشور و دفتر مشاور وزير در امور زنان و خانواده وزارت علوم و دفتر مشاور رئيس جمهور در امور بانوان به منظور هم انديشي و همفکري.

15- به روز رساني پايگاه جامع داده هاي زنان دانشگاه و اطلاعات آماري و تنظيم گزارش هاي مورد نياز براي ارائه به مراجع ذيربط و راه اندازي بانک اطلاعات اعضاي هيأت علمي زن به منظور تحليل وضعيت علمي  پژوهشي و اجرايي آنها.

   توفيق روز افزون همه همکاران در دانشگاه ايلام را از خداوند متعال خواستارم.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها