En Ar

کتابخانه و کارگاههای پژوهشی

 

سالن اجتماعات دانشکده در طبقه همکف و دارای ظرفیت 75 نفر می باشد.

 

لابراتوار زبان دانشکده با هدف آموزش دروس شفاهی و Listening دانشجویان طراحی و تجهیز گردیده  است . این لابراتوار با بهره مندی از دستگاه کنترل مرکزی ، ویدئو ، تلویزیون ، کامپیوتر , ,ویژولایزر با گنجایش 32 نفر امکان بهره برداری هرچه بهتر را برای دانشجویان فراهم آورده است .

 

کتابخانه

کتابخانه دانشکده ادبیات و علوم انسانی  در سال 1385 راه اندازی شده است،کتابخانه در طبقه دوم ساختمان دانشکده واقع شده است که فضایی بالغ بر ؟  متر مربع را به خود اختصاص داده است.

مجموعه کتابخانه: در حال حاضر حدود 12089 عنوان کتاب فارسی، 2259 عنوان کتاب لاتین و 713 عنوان کتاب عربی در مجموعه کتابخانه موجود است که مراجعین می توانند از رایانه های موجود در کتابخانه جهت جستجو استفاده نمایند. چیدمان کتاب ها در کتابخانه بر اساس رده بندی کتابخانه کنگره آمریکا می باشد کتابخانه به صورت قفسه  نیمه باز اداره می شود و تنها دانشجویان دکتری و اعضای هیات علمی امکان استفاده مستقیم از مخزن را دارند.

 

کارگاه کامپیوتر

هدف اصلی ارائه دانش و مهارت های لازم برای دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی در زمینه کامپیوتر می باشد. دانشجویان باید مهارتهای عمومی در کار با کامپیوتر شامل شناخت سخت افزار ، سیستم عامل و نرم افزار، برنامه نویسی و اصول کلی شبکه و اینترنت و نحوه استفاده از آن ها را بیاموزد. کارگاه کامپیوتر دانشکده ادبیات با 12 دستگاه سیستم کامپیوتر و ویدئو پروژکتور و فضای 24 نفر راه اندازی شده است.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها