En Ar

مراسم جشن فارغ التحصیلی 400 دانشجوی دانشگاه و تجلیل از فعالان فرهنگی برگزار گردید

مراسم جشن فارغ التحصیلی 400 دانشجوی دانشگاه از 52 رشته تحصیلی، همراه با تجلیل از دانشجویان فعال فرهنگی با حضور رئیس دانشگاه برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم جشن فارغ التحصیلی 400 دانشجوی دانشگاه از 52 رشته تحصیلی، همراه با تجلیل از فعالان فرهنگی، با حضور دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، حجت الاسلام غیاثی، مسئول نهاد نمایندگی، دکتر عدالتی، معاون دانشجویی، دکتر نعمتی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر رضازاده، مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست، دکتر امامی پور، مدیرکل امور فرهنگی، روسای دانشکده ها، مدیران گروه، وجمع زیادی از دانشجویان وخانواده های محترمشان، شب گذشته در محل سالن آیت اله حیدری  برگزار گردید.

  در این مراسم، دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه، با ابراز خرسندی به خاطر حضور در این مراسم، از دانشجویان  به خاطر  انجام فعالیت های مختلف و کسب عنوان های کشوری و منطقه ای در طول دوران تحصیل در دانشگاه ایلام تقدیر کرد و بر محوریت دانشجویان در انجام برنامه های فرهنگی و اجتماعی تأکید کرد.

  رئیس دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه می تواند دانشجو محور اداره شود، تأکید کرد در چند سال اخیر اهتمام ما بر این بود که به دانشجویان اعتماد کرده و اجرای برنامه ها را به آنان واگذار نمائیم که خوشبختانه این راهبرد نتیجه داد و دانشجویان دانشگاه در سطوح مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و کارآفرینی درخشیدند و برای نمونه دانشجوی دکتری دانشگاه موفق به کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری شد، دانشجوی دیگری عنوان کارآفرین ملی را کسب کرد و چندین نفر از دانشجویان بعنوان مشاورین جوان سازمان ها و ادارات استان منصوب شدند که این مهم حاصل اعتماد به نفس دانشجویان دانشگاه است و الان همه باور دارند که دانشگاه ایلام باید حتماً نمونه باشد.

 در ادامه حجت الاسلام غیاثی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به بیان اهمیت و جایگاه علم در آیات و روایات اسلامی پرداخت و نکاتی را در زمینه کاربرد علم در جامعه مطرح کرد و برای این عزیزان آرزوی موفقیت کرد.

 اجرای سرود، پخش کلیپ، قرائت قسم نامه فارغ التحصیلی، تقدیر از دانشجویان فارغ التحصیل واحد بین الملل، اجرای تئاتر و پخش فیلم دانشجویی از جمله برنامه های این برنامه بود.

در پایان لوح تقدیر به دانشجویان فارغ التحصیل و دانشجویان فعال فرهنگی اهداء گردید.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها